آدمهای خوب شهر

Wednesday, November 01, 2006

دوست

یه دوستی دارم که موقع رانندگی، هر وقت ببینه یه چیز گنده ای افتاده وسط خیابون که آدم باید بخاطرش خط عوض کنه، می زنه کنار و می ره هلش می ده بیرون خیابون.

Labels:

6 Comments:

 • damesh garm. in adam faghat khodesho nemibine.

  By Anonymous Anonymous, at 4:01 PM  

 • پارک لاله - وسط چمن ها


  نشسته بودیم روی چمنا. زیر یه درخت. یه خرده دورتر از ما پر بود از آدم. خانواده های مختلف و با بچه هایی که بازی می کردن و سفره هایی که پر بودن از خوراکی. خلاصه کلی شلوغ می کردن. ما هم یه جای دنج بودیم که دور از این صداها می تونستیم همه رو ببینیم. دو تا سرباز هم بودن که نشسته بودن با هم حرف می زدن ولی نه سفره داشتن, نه خوراکی.

  یه کم گذشت. همینطوری که گوش می دادم به حرف مامان دیدم خیــــلی دورتر از اون دو تا سرباز یه خانم چادری با دو تا لیوان آب پرتقال پاشد و رفت پیش سربازها, خم شد و لیوانا رو با دقت گذاشت رو چمنا. یه طوری که یه وقت نیفتن. یه چیزی گفت و رفت. یهو مامان وسط همه ی حرفاش گفت "وای دیدی؟"

  آخه اگه بدونین چه قدر سربازها با اون سرهای بی موشون خوشحال شدن و لبخند زدن.

  By Anonymous Anonymous, at 12:30 PM  

 • adam vaghty weblogetuno mikhune be zendegi omidvar mishe!be in ke hanuzam mishe chizaye khub peida kard.....beine in hameeeeeeeeeee

  By Anonymous Anonymous, at 5:21 PM  

 • من خیلی آدم بدی ام !!!!  یه راننده سرویس داریم که خیلی بداخلاقه. یه روز بعدازظهر کلی از دستش عصبانی بودمو همش توی دلم بهش فحش می دادم که چرا صبح اونقدر دیر اومد دنبالم. بالاخره توی اون خیابون شلوغ پیداش کردمو دنبالش رفتم که اون جوری ماشینو پیدا کنمو سوار شم. همین جوری که دنبالش می رفتم دیدم که دیگه زیادی داره می ره بالا فحش دادنم بیشتر شده بود که این چرا این جوری می کنه آخه ؟!!! یهو دیدم که رفت جلو و جلو تا جایی که دیگه هیج ماشینی نبود اون وقت دستش رو کرد توی جیبشو یه اسکناس در آورد انداخت توی صندوق صدقات.
  می خواستم همون جا بشینم زمینو از دست خودم گریه کنم

  By Anonymous Anonymous, at 1:45 AM  

 • حقيقت اينه كه اصلا ديدن لينكت توي در و همسايه ها هم بهم حس خوبي القا ميكنه چه برسه به خوندنت...
  ضمنا
  خوشحالم از بودنت

  By Anonymous Anonymous, at 6:21 AM  

 • الان در قید حیاته این دوستت؟؟؟

  By Anonymous Anonymous, at 5:16 PM  

Post a Comment

<< Home